Rockeři The Answer představili v Praze album „Sundownders“

Severoirští rockeři The Answer přijeli do Prahy představit své sedmé studiové album Sundownders, které vydali v loňském roce

The Answer, které doplňuje charismatický frontman Cormac Neeson, ikonický kytarista Paul Mahon a silná rytmická sekce baskytaristy Mickyho Waterse a bubeníka Jamese Heatleyho, toho za svou kariéru bezesporu dokázali hodně.

Jako ohromující živá kapela předskakovali například ROLLING STONES, AEROSMITH nebo AC/DC, s nimiž projeli celý svět a navštívili ty největší haly na světě ale doby, kdy frontman Cormac Neeson a jeho spoluhráči sdíleli pódium s těmito renomovanými kapelami, jsou v současné době minulostí.

V rámci svého evropského turné „Sundowners Europe Tour 2024“ jsou nyní na programu malé kluby ve kterých jedni z hlavních průkopníků nové vlny klasického rocku představují své sedmé album „Sundowners“ vydané v loňském roce.

Jedním z těchto klubů byl také pražský Storm kam kapela zavítala ve středu 10. dubna. Více než polovina jejich setu pocházela právě z nového alba, což ukazuje nejen to, jak dobrý materiál to je, ale jak je na něj kapela hrdá!

Celý večer zahájili němečtí Final Stair. Sourozenci Istvan a Denes a nejnovější člen kapely André, společně naservírovali svou značku rockové hudby.

Zklamáním bylo, že publikum ve Stormu bylo řídké, možná nevyhnutelně vzhledem k množství koncertů v tomto ročním období, a až příchodem The Answer na pódium, se klub zaplnil zhruba do poloviny.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...