Australská rockerka Cassidy Paris představuje skladbu DANGER

V pouhých 19 letech přichází Cassidy Paris se svým dosud nejrockovějším singlem. Nový singl „Danger“ je rocková skladba s nádechem 80. let která sklízí nadšené recenze

Australská dospívající rockerka která vyrostla na klasickém hard rocku a inspirovala se rockovými zpěvačkami, jako jsou Lzzy Hale, Joan Jett, Pink, Pat Benatar a Avril Lavigne, má za sebou rušný rok 2022. Vyprodaný křest jejího nejnovějšího EP „Flirt“ a několik živých vystoupení po celé její rodné Austrálii.

Její talent nezůstal bez povšimnutí jednoho z největších kytarových gigantů, společnosti Fender, která jí poskytla svou podporu a spojila s Cassidy své síly, aby se stala sponzorem kytar Fender Squier. Cassidy se také připojila k soupisce agentury Silverback Touring Agency.

Cassidy se navíc stala semifinalistkou soutěže International Songwritng Competition (ISC) v kategoriích Nejlepší rocková píseň a Nejlepší nepodepsaný umělec. V roce 2022 absolvovala turné po Austrálii, na kterém se představila například jako support Johna Corabiho & H.E.A.T. V současné době je na svém vůbec prvním turné po Velké Británii.

Poslechněte si elektrizující singl „Danger“ z jejího nadcházejícího alba „New Sensation“ které vychází album vychází 08.12.23 . Skladba, napsaná společně s legendárním Paulem Lainem (ex-DANGER DANGER, THE DEFIANTS), ZAPALUJE HUDEBNÍ PLAMENY.

Cassidy Paris = nová generace ROCKU.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...