Rockfest v Dačicích rozezvučí stálice českého rocku

Rockeři a fanoušci dačického Rockfestu co čekáte na informace o dalším již třináctém ročníku, tak jsou zde. Tradičně o posledním červencovém víkendu 28. – 29.7.2018 se rozezvučí kytary na pódiu letního divadla v zámeckém parku v Dačicích a jako každý rok se zde opět setkáte s mnoha stálicemi české rockové scény.

V pátek zahájí Rockfest v Dačicích kapely Alkehol, Aleš Brichta, Kern, Walda Gang, Debustrol, Kapriola, Harlej a následující den v sobotu nastoupí Dymytry, Trautenberk, Traktor, Limetal, Metalinda, X-core, Doga, Arakain, Krucipüsk

Ceny vstupenek zůstávají stejné jako v loňském roce a ani poloha stanového městečka na louce 300 m od areálu se nemění. Po loňských zkušenostech, kdy v pátek mnoho návštěvníků zmeškalo zahájení, bude letos areál festivalu otevřen v pátek již od 14 hod. Bude posílena pořadatelská služba u vstupu tak, abyste se do areálu každý dostal rychleji.

Pořadatelé doporučují, aby všichni přišli včas a nenechávali vstup na poslední chvíli. Také doporučeno včasné objednání vstupenek, vzhledem k omezené kapacitě areálu, neboť v loňském roce byla kapacita areálu překročena. Letos po naplnění kapacity a vyprodání vstupenek bude z důvodu bezpečnosti návštěvníků areál uzavřen.

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X