Klub Dance Hall uspořádal o vánocích poslední letošní živák

Na návštěvníky hudebního klubu Dance Hall Opolany, čekal v sobotu 25. prosince poslední letošní živák. Na závěr roku se zde uskutečnili Rockové Vánoce v podání pěti kapel

Úvod obstarala Libochovická (hard)rocková formace TRILOBIT ROCK působící na hudební scéně již 20 let, ta na rozjezd Vánočního večírku naservírovala, playlist nabitý autorskou tvorbou.

Roli druhého vystupujícího si na sebe vzala skupina ABRAXAS, která se pohybuje na české rockové scéně téměř půl století. Přestože přijetí skupiny Abraxas ve které je od samého počátku vůdčí osobností Slávek Janda, bylo publikem poněkud vlažnější, známé hity jako „Karel drogy nebere nebo „Obyčejnej svět“ dokázali přítomné rozezpívat. Současnou sestavu kapely tvoří Slávek Janda, Ivan Doležálek a Zbyněk Husa.

Po přestávce na úpravu pódia přišla na řadu legenda metalové scény, MOTORBAND. Během jejího vystoupení zazněly z úst zpěváka Ládi Korbela songy jak z poslední desky Černá & bílá, tak i ty starší ve kterých Motor a srdce kapely Libor „Máča“ Matejčik, předváděl výborná kytarová sóla.

V roli zvukaře skupiny mohli návštěvníci postřehnout autora pořadů TV Rockparáda, Rock Music a rockového projektu Fajn Rock Music, Petra Kůsu – Kůsofku, středem pozornosti se také stal bubeník Pražského výběru  Klauda Kryšpín který jako přihlížející divák Motorband do Opolan doprovodil.

Headlinery večera byla kapela ALKEHOL, ta v Opolanech sklidila největší úspěch ze všech zúčastněných. Písně na publikum zabíraly. Jejich hity odzpíval s kapelou celý klub a bylo ihned jasné, na koho to vlastně většina lidí do klubu Dance Hall přišla.

Závěr Rockových vánoc patřil skupině KREYSON MEMORIAL. Ta doplatila na pozdní noční hodinu jejich koncertu. Prořídlé publikum se snažilo vystoupení skupiny přijímat, ale vytvořit tu správnou atmosféru se již nepodařilo, fanoušci kteří vydrželi do pozdních nočních hodin si mohli v podání zpěváka Petra Dolénka užít věcí starších namixovaných se songy z alba Strážci plamenů, které vyšlo v roce 2019.

FOTO CREDIT Petr Bryk
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...