Rockový Majáles již po desáté ovládne Vysočinu!

Již desátým rokem, poslední květnovou sobotu 30.05.2020, se v Bystřici nad Pernštejnem bude konat tradiční kulturní akce ROCKOVÝ MAJÁLES „ZUBŘÍ ZEMĚ“, jediný a jedinečný rockově orientovaný majáles v celé ČR

Jde o jeden ze tří největších open-air rockových festivalů na Vysočině, který spojuje kvalitní, nejen rockovou muziku, ale i pohodovou a přátelskou atmosféru s příjemným přírodním prostředím areálu na prosluněné travnaté ploše sportovního oválu za Lužánkami v Bystřici nad Pernštejnem.

10. ROCKOVÝ MAJÁLES „ZUBŘÍ ZEMĚ“ nabídne tradiční hvězdné obsazení těmi největšími českými rockovými legendami, v čele s kapelami ARAKAIN, DOGA, TRAUTENBERK, ALKEHOL, VITACIT, ale také INSANIA, TH!S s Vojtou Kotkem, B.C.BROTHERS a s velkými lákadly KABÁT revival a METALLICA revival.

První NOVINKOU desátého ročníku jsou rodinné a skupinové VIP vstupenky RODINKA, PARTIČKA, PARTA, PARTA XL a PARTA XXXL.

Druhou NOVINKOU je možnost bezplatné registrace do MAJÁLESOVÉHO VĚRNOSTNÍHO KLUBU, kdy členové klubu mohou pro sebe i své blízké čerpat slevy při koupi vstupenek i další benefity. Více informací na FB profilu www.facebook.com/rockovymajales nebo na webových stránkách www.rockovymajales.cz.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...