Rod Stewart se po téměř osmi letech vrací do pražské O2 areny

Sir Rod Stewart přiveze 3. července 2024 do pražské O2 Arény své turné Global Hits se speciální show!

Rod Stewart je jedním z nejprodávanějších umělců v historii populární hudby, s více než 200 miliony prodaných desek po celém světě. Jeho charakteristický hlas, styl i účes prostoupily všemi žánry populární hudby, od rock’n’rollu přes novou vlnu až k ambicióznímu projektu Great American Songbook.

Rod Stewart je jednou z mála světových hvězd, která se po více než pět desetiletí těší trvalému úspěchu.  Proslul svou žánrovou všestranností a dal nový význam termínu „Blue Eyed Soul“, navíc se na většině svých skladeb podílel jako autor nebo spoluautor.

Veškeré jeho aktivity na poli populární hudby byly zúročeny uvedením do Rock´n´rollové síně slávy hudebních legend a řadou ocenění, včetně cen Grammy nebo ASCAP Founders za skladatelskou činnost.  Svým neobyčejným hlasem, silou své osobnosti a pódiovou prezentací si získal srdce milionů fanoušků všech generací po celém světě.

„Jsem opravdu nadšený, že jsem zpátky a budu vystupovat pro své skvělé přátele v Praze, kde budu hrát své největší hity – a samozřejmě tam bude spousta vzrušujících překvapení,“ řekl Stewart.

Vstupenky v prodeji v sítích Ticketmaster a Ticketportal od 6. 9. 10:00. Ceny vstupenek od 1990,- Kč.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...