Black metalová live chuťovka od řeckých ROTTING CHRIST

Jedna z prvních řeckých black metalových kapel, ROTTING CHRIST (v překladu hnijící Kristus), vydala v srpnu záznam z jejich vystoupení pro European Metal Festival Alliance live streaming které se nahrávalo v artworks Studios.

Aktuální podělaná koronavirová doba dala kapele Rotting Christ prostor pro jedno z nejlepších vystoupení kapely, co se videozáznamu týče. V kombinaci s vynikajícím zmastrovaným zvukem jde o mimořádný hudební zážitek.

Setlist je sestaven výhradně ze starých songů a dosahuje délky skoro hodiny. Studiovka jejíž celý záznam si s precizností předvedených skladeb můžete shlédnout na Rotting Christ TV, přinesla poměrně intimní atmosféru.

Rotting Christ se zformovali v roce 1987 v Athénách. Ve svých počátcích skupina hrála grindcore, poté se přeorientovala na black metal a později přidala do své tvorby další vlivy. Jádro kapely tvoří bratrské duo Sakis Tolis (kytara, zpěv), Themis Tolis (bicí), dalšími členy jsou v současné době George Emmanuel (kytara) a Van Ace (basová kytara).

Skladba „The Fifth Illusionse“ z alba „Non Serviam“ vydaném v říjnu 1994.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X