Rybičky 48 vyprodali ke svému dvacátému výročí O2 arénu

Patnáct tisíc diváků zaplnilo pražskou O2 arenu na čtvrtečním koncertu skupiny Rybičky 48

Majestátní pódium, stovky plamenů, světel a pyrotechnické efekty to vše čekalo na fanoušky kteří dorazili ve čtvrtek 20. října do pražské O2 areny za svou oblíbenou partou Rybičky 48, na oslavu jejího dvacetiletého působení na rockové scéně.

K tomu největší hity kariéry sestavy a několik hostů v podání Tomáše Kluse, Jakuba Děkana, Václava Bláhy z Divokýho Billa nebo Báry Zemanové či výstup písničkáře Pokáče který jednou skladbou zabavil diváky v době, kdy se bude v zákulisí zpěvák a baskytarista Rybiček 48 Kuba Ryba převlékat do zlatavého obleku, který následně na pódiu během v parodie na striptýz svlékl.Nechyběl ani Kapitán Morgan, který do davu házel klobouky či hořící fanoušek.

Kapela na závěr oznámila, že na 27. květen 2023 chystá megakoncert pod širým nebem v amfiteátru v domovské Kutné Hoře, v Breüerových sadech, jednom z nejkrásnějších koncertních areálů v České republice kde se na dvou pódiích představí se svými souputníky a kamarády z hudební branže.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...