První várka kapel Benátské! s Impulsem 2019

První várka kapel, která zavítá na příští Benátskou! s Impulsem 2019!! A na koho se můžete těšit?

Po čtyřech letech a v nové sestavě se na Benátskou! vrací kapela Chinaski v čele s Michalem Malátným! Dále mezi prvními potvrzenými kapelami najdeme ČechomorMichala Hrůzu s kapelou HrůzyMarka Ztraceného, slovenské No Name, kapelu Framus Five se zpěvákem Michalem Prokopem či písničkářeJaroslava Uhlíře! 

Na Benátskou! se vrací i Václav Neckář s kapelou Bacily, jehož vystoupení muselo být bohužel vzhledem k počasí minulý ročník zrušeno.

Svoje zastoupení mají v první várce i kapely pro příznivce tvrdších žánrů. Na Benátskou! opět zavítá legendární moravská kapela Traktor a chybět nebudou kapely Walda GangHarlejAlkehol, Doctor PP a metalové formace Törr nebo Root.

O punkový nářez se postarají legendární E!E, SPS a punk-rock i se skotskými dudy dovezou Pipes and Pints.

Vstupenky na Benátskou! nyní zakoupíte pouze do konce listopadu ze zvýhodněnou cenu! Ideální vánoční dárek, nemyslíte? Více k před prodeji naleznete zde ➡ www.nejlevnejsivstupenky.cz/benatska

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...