SABATON útočí s novou live verzí songu „The Attack Of The Dead Men“

Švédští metallisté SABATON pokračují ve svém globálním útoku na podporu svého nejnovějšího alba „The Great War“ s novou živou verzí songu „The Attack Of The Dead Men“ s Radio Tapok. Píseň byla nahrána během nedávného koncertu skupiny v Moskvě a je nyní k dispozici na všech streamovacích a digitálních hudebních platformách.

Radio Topok je ruský umělec, který si získal popularitu tím, že nazpíval řadu slavných rockových a metalových písní v ruštině. V rusky mluvících zemích má miliony fanoušků napříč řadou sociálních sítí.

Během nedávných koncertů SABATON v Moskvě a Petrohradě připravil RADIO TAPOK neohlášené překvapení a na pódiu se s touto písní připojil ke kapele. Toto unikátní živé vystoupení bylo nahráno v Moskvě a bylo smícháno Jonasem Kjellgrenem, který je také zodpovědný za mix a nahrávání „The Great War“.

Basista SABATON Pär Sundström to komentuje: „Je pro nás velkou ctí spolupracovat s RADIO TAPOK. Je to velmi talentovaný umělec a jeho verze naší písně „The Attack Of The Dead Men“ byl tak dobře přijat, že jsme nemuseli přemýšlet moc dlouho o tom, pozvat si ho na podium, abychom si s ním zahráli v Moskvě a v Petrohradě. Toto show bylo tak dobré, že jsme neměli jinou možnost, než to vydat!“

Píseň vypráví příběh o pevnosti Osowiec a bitvě během první světové války, kde síly císařského Německa používaly plynný chlór proti ruským obráncům, kteří neměli ochranu před plynem, a museli si zoufale zakrývat obličeje mokrým oblečením. Neočekávalo se, že přežijí, a proto byl jejich protiútok tak překvapivý a úspěšný. Zabalení do krvavé látky a kašlajíc krev se odhodlali k útoku, a tak se zrodila legenda o útoku mrtvých mužů.

K dispozici bude také exkluzivní 12 palcový vinyl, který bude vydán 10. července prostřednictvím Nuclear Blast a lze jej objednat již nyní.

Album „The Great War“ bylo vydáné v červenci 2019 prostřednictvím Nuclear Blast Records. Kapela začala nahrávat disk přesně 100 let po skončení první světové války (11. listopadu 1918).

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X