Sci-fi metalová kapela CYPECORE představuje singl Neoteric Gods

CYPECORE jsou zpět se svým novým singlem „Neoteric Gods“ a doprovodným videoklipem

Sci-fi metalová kapela CYPECORE představuje tvrdší, posvátnější a temnější zvuk s ‚Neoteric Gods‘. Obsahově se vše odehrává ve světě, ve kterém si duchovně unavení jedinci vytvářejí nové bohy, aby mohli ospravedlnit destruktivní myšlenky a činy. „Neoteric Gods“ můžete získat na všech hlavních streamovacích platformách a můžete se také podívat na video k písni níže.

Sci-fi příběh o kapele CYPECORE:

Cypecore se odehrává v roce 2133. Po třetí světové válce byla lidská rasa téměř sama vyhlazena. Velké části zemského povrchu jsou také kontaminovány radiací. Syntetické části těla jsou nezbytné pro přežití. High-tech kádry bojují o zdroje. Cypecore je ztělesněním tohoto apokalyptického scénáře. Jejich soundtrack je brutální, bojový a přesto melodický. Těžké kytarové riffy, mechanické kontrabasové party, jedinečně znějící vokály, elektronické prvky a filmové zvukové krajiny jsou palivem pro cypecore mašinérii.

Kapela, založená v roce 2008, si vydobyla respektovaný status díky svým čtyřem koncepčním albům a extrémně propracované pódiové show na velkých metalových festivalech, jako jsou Summer Breeze Open Air, Reload Festival, Wacken Open Air, Hellfest Open Air (FR) a mnoho dalších.

Užijte si klip ‚Neoteric Gods‘ od CYPECORE!

CYPECORE jsou:

Dominic Christoph – zpěv,
Nils Lesser – kytara,
Pascal Oleijnik – kytara
Ex07 – bicí

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...