Kapela SEBASTIEN vypustila do světa videoklip k písni „Bičem proti lásce“

Kapela SEBASTIEN vypustila do světa nový videoklip k písni „Bičem proti lásce“ z aktuálního alba „Integrity“. Natáčel se na koncertě v Českých Budějovicích v rámci turné Monster Meeting

Symfo-powermetalová kapela, která loni vydala nové album „Integrity“, připomíná aktuální řadový počin novým singlem a videoklipem „Bičem proti lásce“. Nakažlivá, melodická písnička zněla mnohokrát z pódií během letošního léta. Proto nyní dostala také obrazový kabát z koncertu

„Skladba „Bičem proti lásce“ je aktuálně asi největším protestsongem v repertoáru SEBASTIEN. Slovy textu se lehce dotýkáme politiky, světa sociálních sítí a celkově aktuální atmosféry ve společnosti. Nastavujeme tak zrcadlo, abychom mohli to, co v něm vidíme, upravit a zkrášlit… Věřím, že se nám to společně podaří,“ přibližuje téma písně kapelník Jiří Rain.

„Klip k této skladbě, která se stala v poslední době hodně oblíbenou a do playlistu jí zařadilo například Rádio HEY, jsme točili na Monster Meetingu v Jindřichově Hradci. Chtěli jsme tak na jedné z posledních zastávek téhle úžasné putovní akce zachytit a zaznamenat tu neuvěřitelnou atmosféru splynutí kapel a fanoušků! V době covidu to byl opravdu zázrak a všechny zastávky Monster Meetingu, které jsme mohli absolvovat, jsme si maximálně užili!“ prozradil Jirka.

„Letošní koncertní sezóna pro SEBASTIEN už skončila, a proto právě teď – jako takovou malou vzpomínku a poděkování všem lidem, kteří nás mají rádi – vypouštíme zbrusu nový videoklip „Bičem proti lásce“…“ dodal na vysvětlenou zpěvák a kytarista SEBASTIEN.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X