Na svět vyplulo nové album brazilských metalových gigantů SEPULTURA

V pátek 7. 2. vyplulo na svět zbrusu nové album brazilských metalových gigantů SEPULTURA s názvem „Quadra“!

V pořadí již 15. album „Quadra“ se stala jasnou jedničkou mezi alby měsíce února! Jde o velmi silné album, které v sobě spojuje velké množství zkušeností s mladistvou vervou.

„U Quadry jsme cítili nutkání znovu prožít ten starý dobrý thrash alb jako „Beneath the Remains“ nebo „Arise“, jen s dnešními zkušenostmi a možnostmi! K tomu přidejte tribal perkuse, orchestrální prvky, melodie, čisté vokály a získáte důkladnou studii naší kariéry, podpořenou moderními přístupy a technickými vymoženostmi dnešní doby.“ říká k tomu Andreas Kisser.

Nové album opět řeší kontroverzní témata jako je chování lidstva k naší planetě, kritizuje otroctví ve všech jeho podobách a vzývá k respektu k životu. A je toho mnohem víc, co nám SEPULTURA novým albem sděluje,

Tuto jejich velmi povedenou novinku a jistě nejen tu, si můžete vychutnat naživo letos v létě na festivalu MASTERS OF ROCK, 9. – 12. 7., v areálu likérky R. Jelínek!

Vstupenky na festival jsou k dostání v předprodejních sítích Ticketportal, TicketStream, TicketMaster, Plzeňská Vstupenka, Metaltix a Festicket!

Seznam skladeb

01. Isolation
02. Means To An End
03. Last Time
04. Capital Enslavement
05. Ali
06. Raging Void
07. Guardians Of Earth
08. The Pentagram
09. Autem
10. Quadra
11. Agony Of Defeat
12. Fear, Pain, Chaos, Suffering

Ochutnávka z nového alba SEPULTURY v podobě singlu „Means To An End“

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...