SERIOUS BLACK představili nový singl „Senso Della Vita“

Po dříve vydaných skladbách jako „The Story“, „Rock With Us Tonight“ nebo nejnovějším, „Senso Della Vita“, dnes SERIOUS BLACK představil další singl!

Serious Black představují zbrusu nový videoklip ke třetímu, albovému singlu „Senso Della Vita“ jehož filmové záběry a příběh, natočené v prémiové kvalitě podobné blockbusteru s velkým rozpočtem, předvádějí chvályhodný výkon kapely a herců.

Nový song pochází ze šestého studiového alba s názvem Vengeance Is Mine které melodic /power metalová skupina SERIOUS BLACK  vydá 5. února 2022.

Po působivé kariéře, rozsáhlých plánech turné a pěti dosavadních hitparádách, kritiky uznávaných nahrávek, bude také debutovat nový zpěvák Nikola Mijic který nahradil Urbana Breeda, ten byl s kapelou od jejího založení v roce 2014.

S mocným hlasem a expresivním zabarvením Mijice, rychlými riffy a háčky kytaristy Dominika Sebastiana, jízdními groovy bubeníka Ramyho Aliho a rozmanitým skládáním písní basáka Maria Locherta je na cestě ukázkový příklad hluboce melodického, a přesto dynamického metalového alba!

Nové hudební kousky této kapely, si můžete přijít poslechnout live 11. 2. 2022 do klubu STORM v PRAZE kam v by v rámci svého turné měli v zavítat!

FOTO CREDIT Marko Ristic
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...