Simple Plan vydali nový klip k písni ‚Iconic‘ s novou slokou

Simple Plan vydali zbrusu nový videoklip pro jejich nový single ‚Iconic‘, tentokrát však se speciálním featuringem zpěvačky Jax. Videoklip se sestává k mnoha klipů natočených na posledním světovém turné posledních několika let a obsahuje záběry filmařů jako jsou Anna Lee, Skyler Barberio, Josh Kim a Braverijah Gregg.

Tato nová verze písně ‚Iconic‘ navíc obsahuje i zbrusu novou sloku, kterou zpívá právě Jax, ve které se objevuje několik zmínek slavných osobností jako např. Britney Spears, Whitney Houston, Jeff Bezos a Warren Buffett.

Kanadské legendy Simple plan zahrají  28. ledna 2024 v pražském Foru Karlín. Jejich koncert otevřou dva americké projekty Mayday Parade a State Champs, které tak doplní tento rock-punkový večírek. Uskuteční se v rámci tour ke 25. výročí vzniku kapely.

Vstupenky na pražský koncert který se uskuteční v neděli 28. ledna 2024 v pražském Foru Karlín, v předprodeji na Ticketportal a Ticketmaster

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...