Kapela ŠKWOR se připravuje na slovenské turné

Kapela ŠKWOR se rozhodla vyslyšet prosby slovenských fanoušků a vyráží na své první oficiální turné po Slovensku!

25 let na scéně, mnoho skvělých vystoupení včetně vyprodaných koncertů ve všech českých kulturních „svatostáncích“ od legendární velké Lucerny po O2 Arenu. Desítky milionů zhlédnutí na YouTube, stále rostoucí základna věrných fanoušků, deset alb a dobře zásobená sbírka zlatých a platinových desek za skvělé prodeje – to je v kostce velkolepá kariéra energické rockové kapely ŠKWOR, která letos během listopadu a začátkem prosince přiveze svou show na Slovensko!

Stane se tak na turné se šesti zastávkami, na kterém „Škwori“ rozhodně nevynechají časem prověřené hity jako Sraž nás na kolena, Kolikrát…, Mý slzy neuvidíš, Pohledy studený, Už je to tak dávno nebo Síla starejch vín, ale těšit se slovenští fanoušci můžou i na nové písně z připravovaného nového alba Sobě věrnej, které vyjde v říjnu.

A jak je u kapely kolem frontmana Petra Hrdličky dobrým zvykem, živá vystoupení jsou vyladěná do nejmenších detailů, od světel a zvuku přes pyroefekty až po pódiovou výzdobu a působivé dekorace!

KONCERTY NA SLOVENSKU:
3.11. ZVOLEN – DK ŽSR
11.11. NITRA – PKO
24.11. KOŠICE – COLLOSSEUM CLUB
25.11. BRATISLAVA – MMC
29.11. TRENČÍN – PIANO CLUB
2.12. SMER CLUB 77

SLOVENSKÉMU TURNÉ BUDOU PŘEDCHÁZET KONCERTY:

26.8. OSTRAVA – BARRÁK MUSIC HRAD
1.9. PÍSEK – LETNÍ KINO
2.9. VÝRAVA – LETNÍ PARKET VÝRAVA
16.9. TŘEBÍVLICE – HUDBA NA VIN.
22.9. BORŠICE U BLATNICE – HUDBA NA VIN.
23.9. VALTICE – HUDBA NA VINICÍCH
6.10. PRAHA-O2 UNIVERSUM – 25 LET VYPRODÁNO
7.10. PRAHA-O2 UNIVERSUM – 25 LET VYPRODÁNO

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...