V Újezdu u Přelouče se chystá jedna z hlavních akcí tohoto léta – SLAMÁK rock fest

Brány letního parketu v Újezdu u Přelouče se návštěvníkům pro jednu z hlavních akcí léta otevřou pod novým názvem  i letos

Stejně jako v předchozích letech, tak i letos se na letním parketu v Újezdu u Přelouče, chystá jednodenní akce festivalového typu ale již ne pod názvem „Rock Újezd open air“ jak jste byli do loňského roku zvyklí, tradiční oslava rockové hudby dostala název nový a to SLAMÁK rock fest.

Kromě osvědčeného dua KOMUNÁL a WALDA GANG se můžete těšit na metalovou legendu VITACIT, na rocková skupinu BRUTUS která pro svůj styl razí termín pravý bigbít a to vše doplní oblíbená metalová úderka ROXOR.

Těšit se můžete i na obohacené občerstvení

Návštěvníci se mohou opětovně těšit na tzv. Šťastnou hodinku, během které bude Velkopopovický kozel 11 % za 20,-Kč. V provozní teplotě bude i vyhlášená udírna, včetně stále oblíbenějších domácích bramboráků

Jako novinku přichystali organizátoři možnost konzumace z pivní produkce rodinného pivovaru U Vacků z Chlumce nad Cidlinou. Kromě standardní pivní nabídky točeného piva zn. Velkopopovický kozel 11% a Plzeň budou, nejen pro mužskou část, přichystány pivní speciály z tohoto rodinného pivovaru.

Celou akcí bude provázet moderátor rádia Hey Tomáš Vladeka.

Lupeny na tuto akci jsou již v předprodeji v síti QR Ticket – https://qrticket.cz/produkt/slamak-rock-fest/ .
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X