SLAMÁK Rock Fest okoření křtem svého alba skupina Roxor!

Rok se s rokem sešel a na letním parketu v Újezdu u Přelouče kde vládne přátelská, tolerantní a pohostinná atmosféra, je připravena hlavní hudební akce tohoto léta!

I letos se v Újezdu u Přelouče, chystá jednodenní akce festivalového typu, tradiční oslava rockové hudby. Uprostřed druhého prázdninového měsíce, 13. srpna 2022 se od 16. hod na zdejším vyhlášeném letním parketu opět uskuteční SLAMÁK ROCK fest.

Těšit se můžete na tradiční dvojici kapel KOMUNÁL a WALDA GANG dále pak na hard rock a heavy metalový LIMETALL, power-metalovou skupinu SEBASTIEN a vše okoření heavy metalová úderka ROXOR která v Újezdu pokřtí své v nedávné době vydané nové album „Železnej král“ které obsahuje 10 skladeb.

Standardně bude připraveno bohaté občerstvení, stávající nabídku z pivní produkce pivovaru Plzeňský Prazdroj ( Velkopopovický kozel, Plzeň) doplní i Radegast a znovu i produkce ze soukromého pivovaru U Vacků – Chlumec nad Cidlinou. Nevylučuje se ani produkce piva Beaťák z pivovaru Chotěboř.

V místním „gastronomickém koutku“ budou letos bramborákům a ostatním uzeným delikatesám konkurovat uzená vepřová žebra, jejichž zařazení do nabídky je letošní novinkou. Na baru nepřeberné množství míchaných drinků s možností soutěží o dárky.

Nedočkavci budou moci dorazit již o den dříve, areál bude žít již  v pátek 12.8.2022 večer s možností občerstvení. Možnost parkování a stanování ZDARMA!

Vstupné 480,- Kč – vstupenky v předprodeji v síti QR Ticket i na místě v den konání akce.

www.parketujezd1978.cz

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X