Perkusionista SLIPKNOT Chris Fehn byl vyhozen z kapely

Perkusionista Slipknot byl vyhozen z kapely, důvodem jsou zřejmě spory o peníze. Kapela na svých stránkách uveřejnila oficiální oznámení. Neuvádí konkrétní důvody, proč byl člen kapely nosící číslo 3 vyhozen. On sám je však prý s důvodem dobře obeznámen.

Předpokládá se, že vyhazov souvisí s informací, kterou nedávno zveřejnil bulvární plátek The Blast. Podle něj měl Chris Fehn zažalovat členy kapely, kteří mu údajně zamlčeli část příjmů. Podle informací deníku The Blast měl perkusista zjistit, že ostatní členové kapely za jeho zády rozjeli vedlejší byznys spojený se značkou Slipknot, o kterém nevěděl.

Oficiální prohlášení kapely:
Slipknot dávají vše do tvorby alba a přípravy nadcházejících koncertů. Chris ví, proč už není ve Slipknot. Mrzí nás, že ukazuje prstem a vymýšlí obvinění místo toho, aby se snažil dělat vše proto, aby mohl zůstat mezi námi. Byli bychom radši, kdyby si zvolil jinou cestu, než jakou si vybral, ale vývoj a změny jsou nedílnou součástí života.

Chris Fehn který se Slipknotem vystupoval od roku 1998 počínaje dneškem kapelu nadobro opouští a kdo zastoupí jeho místo není zatím známo. Slipknot totiž nejenže neúnavně pracují na nové desce, která má vyjít 9. srpna, ale navíc se chystají i na světové turné, s nímž se mají zastavit i 11. června v Praze.

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...