Slobodná Európa a Bez ladu a skladu vyrážejí na společné turné

Dvě legendy slovenského undergroundu Bez ladu a skladu a Slobodná Európa jsou neodmyslitelnou součástí slovenské alternativní a rockové scény. Nyní je můžete vidět na jednom pódiu!

Přestože tyto kapely mají poměrně odlišný sound, vždy měly k sobě velmi blízko. Působí na slovenské hudební scéně již více než 30 let, v 80. letech začínali v undergroundu a stejně tehdy, tak i dnes zůstávají věrni svým ideálům.

Členy Bez ladu a skladu a Slobodnej Európy vždy spojoval kompatibilní umělecký vkus, zda společenské postoje ai díky tomu jsou dlouholetými přáteli. Minulý rok se Michal Kaščák z Bez ladu a skladu zhostil role křestního otce alba Slobodnej Európy s názvem Výběrofka. Přestože tedy sestava není žádným překvapením, ohlášení jejich spojení na společném turné vyvolalo mezi fanoušky obrovskou radost.

„Prvotní myšlenka tohoto turné vznikla spontánně v šatně na posledním koncertě v Bratislavě. Tam si každoročně voláme kapely, které máme rádi a něco pro nás znamenají. Letos to byly Bez ladu a skladu a to nadšení ze společného hraní tam bylo od začátku.“ řekl ke společnému turné Whisky, zpěvák Slobodnej Európy.

Termíny společného turné:
05. 04. 2024 Piešťany, Pivovar Žiwell
06. 04. 2024 Zvolen, Dům kultury ŽSR
12. 04. 2024 Trenčín, Piano club
13. 04. 2024 Košice, Collosseum club
19. 04. 2024 Praha, Palác Akropolis
20. 04. 2024 Brno, První patro
26. 04. 2024 Žilina, Směr klub 77
27. 04. 2024 Bratislava, Majestic Music Club

Koncerty budou začínat všude v 19:00

Bratislavské publikum čeká bonus v podobě speciálního hosta – punkrocková skupina Plus Minus odehraje akustický set v uskupení Mário „Wayo“ Praženec a Branislav „GZA“ Wáclav. Nedávno skupina uvedla nový unplugged singl Srdce a pot, který zde určitě zazní.

Společné turné po osmi slovenských a českých městech je jedinečnou příležitostí, jak si užít dvě legendy na jednom pódiu. Parní válce, Podvod, Pište všichni modrým perem, Pákárna a mnoho dalších skvělých hitů během jednoho večera!

Vstupenky na koncerty společného turné legend slovenské rockové scény jsou v prodeji v síti TicketLive.sk. Rezervujte si své místo na koncertě už teď!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...