Adrian Smith a Richie Kotzen představili druhou ochutnávku jejich spolupráce

Poslechněte si „náladové a tajemné“ Scars z připravovaného debutového alba Smith / Kotzen

Dvojice Smith / Kozen nahrála video pro „Scars“, druhou skladbu převzatou z alba, o kterou se oba hudebníci rozhodli podělit s veřejností

Dva skvělí hudebníci a předvedou světu nové společné dílo, které má již své datum. Mluvíme o kytarové dvojici, kterou tvoří Adrian Smith z Iron Maiden a Richie Kotzen, bývalý člen Poison a Mr. Big, kteří svůj projekt představují pod jménem Smith / Kotzen.

Adrian Smith a současný kytarista Winery Dogs, Richie Kotzen, nyní vydali druhý singl „Scars“ z připravovaného společného alba. Tento nový singl přidán ke skladbě „Taking My Chances“, která byla zveřejněna na konci ledna, popisuje Adrian Smith jako píseň, která začíná zasněným intrem a postupně se vyvíjí do těžšího zvuku. Nepopiratelná rocková stránka sedmdesátých let, kterou si oba kytaristé užívali, když ji znovu svým způsobem navštívili.

Richie Kotzen dodal: „Pamatuji si, že Scars byla jednou z písní, které jsme napsali na samém začátku naší spolupráce. Cítíme tajemnou atmosféru, která se postupně usazuje v tomto díle, které považuji za docela atraktivní. „

V písni „Solar Fire“ za bicí usedl Nick McBrain, Smithovo partner v Iron Maiden a v písních „You Don’t Know Me, I Wanna Stay a Til Tomorrow“ stejnou pozici jako McBrain, zaujal Tal Bergman, člen Kotzenovo kapely. 

Debutové album tohoto dua je naplánováno na 26. března, ale je již k dispozici k předobjednání (více informací zde ).

Seznam skladeb alba „Smith / Kotzen“:

1Taking My Chances
Running
Scars
Some People
Glory Road
Solar Fire
You Don’t Know Me
I Wanna Stay
‘Til Tomorrow

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X