SONATA ARCTICA SE VRACÍ S RYCHLÝM NOVÝM SINGLEM „FIRST IN LINE“

Začíná jedno z nejočekávanějších turné roku. V rámci evropského turné „Nordic Power Metal Titans 2023“ se představí i SONATA ARCTICA, která se nedávno rozehřála svým mimořádně úspěšným a částečně i vyprodaným turné „Arctic Storm Finland Tour“.

Na nadcházejících 24 koncertech vystoupí ikony melodického metalu po boku finských krajanů STRATOVARIUS i vycházejících mezinárodních power metalistů a spřízněných labelů INDUCTION. Na své cestě podzimní Evropou se dostanou i k nám, 9. listopadu do BRNA, Sono Centra!

Po dvou akustických albech SONATA ARCTICA tajně pracovala i na novém albu, které se vrací k elektrickému soundscape, a dnes s potěšením představuje první ochutnávku toho, co přijde na jaře 2024. Na nadcházejícím opusu skupiny nečeká fanoušky nic jiného než návrat ke zlatým power metalovým kořenům.

Další podrobnosti budou oznámeny již brzy, ale prozatím se přesvědčte, že výše zmíněný slib nejsou jen hřejivá slova, a poslechněte si jejich novou skladbu „First In Line“!

SONATA ARCTICA jsou:
Tony Kakko | zpěv:
Elias Viljanen | kytary
Pasi Kauppinen | baskytara
Henrik „Henkka“ Klingenberg | klávesy
Tommy Portimo | bicí

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...