Na zimním stadionu v Kolíně se odehrál Souboj Rebelů

Kapely Tublatanka a Citron zavítaly v pátek 24. května, v rámci své druhé části turné Souboj Rebelů na kterém se jim podařilo vyprodat jedenáct hal, na kolínský zimní stadion aby zdejšímu publiku předvedli pořádný rockový nářez a velkolepou  show .

Jako první na místním zimáku vystoupila slovenská Tublatanka, Maťo Durinda, Juraj Topor a Peter Schlosser zahráli jak osvědčené hity jako Dnes, Šlabikár či Žeravé znamenie osudu, ale i novější písně, když část svého vystoupení pojali i akusticky. Nechyběla ani instrumentální sóla od baskytaristy Juraje Topora a bubeníka Petera Schlossera. Téměř dvouhodinový set zakončila Tublatanka svým největším hitem – Pravda víťazí, při kterém sborově zpívala celá hala.

Druhá část „Souboje rebelů“ patřila Citronu a ohňové efekty se ještě znásobily. Vedle zakladatele druhé éry kapely Radima Pařízka a zpěváka Ládi Křížka, který v Citronu zpíval na konci osmdesátých let a členů Djordje Eriče, Pavla Hanuse a Jiřího Raina, se v průběhu večera na pódiu objevila také zpěvačka Tanja.

Tanja s Ládou Křížkem vystřihla jejich slavný duet „Kam jen jdou lásky mé“ či novější baladu „Schoulená“ a neopomněla ani na svůj největší hit „Nad hlavou létá rock´n´roll“. Zazněly i další staré pecky kapely, jako Ocelové srdce, Revizor, Zahradní slavnost či Rock, rock rock, ale i řada nových songů, které Citron vydal v současné sestavě. Velkolepý rockový večer zakončilo společné finále obou legend československého hardrocku

Více fotografií najdete na našem FACEBOOKovém profilu nebo na ZONERAMA/REGIOLIST MUSIC

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X