Frontman KISS Paul Stanley ohlásil první album svého vedlejšího projektu

Frontman skupiny Kiss Paul Stanley oznámil, vydání prvního alba jeho vedlejšího projektu SOUL STATION. Debut „NOW AND THEN“ bude vydán 5. března 2021

Spoluzakladatel a frontman KISS, Paul Stanley strávil posledních několik let vývojem projektu, který mu byl blízký. Soul Station je skupina, která sdružuje některé z předních dnešních hudebníků, aby vzdala hold největším umělcům a písním R&B a soulu, aby byla tato hudba aktuální.

I když je pro mnohé překvapením, Stanleyho rané stěžejní kořeny v této hudbě potichu proměnily tuto vášeň v slavnou koncertní a nahrávací kapelu. Stanleyho 15členná skupina cestovala po USA a Japonsku a nedávno nahrála album devíti klasických soulových a pěti nových originálních písní.

Album NOW AND THEN vyjde 5. března u Universal Music Enterprises. První oficiální singl „OOH Child“ z nového alba Soul Station od Paula Stanleyho oslavující klasické soulové písně, si můžete poslechnout níže.

Když Stanley vytvořil Soul Station, skupina vynikala v prostředí živých koncertů, kde hrála v menších intimních klubech, tady Paul Stanley přemýšlel o těch klasických hitech, které byly jeho ranou inspirací, hrál písně s úctou a respektem k tomu, jak on a skupina věří, že by měli být prezentovány a slyšet.

„Dlouho předtím, než jsem slyšel skvělé britské kapely, jsem vyrostl a poslouchal Philly Soul, Motown a ještě mnohem více. Měl jsem štěstí, že jsem mimo jiné viděl Otise Reddinga a Solomona Burka. Tato hudba a její vyprávění mi dodávalo sílu a naději i v některých těžkých dnech. Skvělá klasika té doby je kouzelnou medicínou a cítil jsem, že jsem do té doby přitahován nějakou magií, myslím, že bychom ji mohli všichni použít“, říká k nové hudbě Stanley.

Mezi legendární členy kapely Paul Stanley’s Soul Station patří: Rafael „Hoffa“ Moreira (kytara a doprovodný zpěv), Sean Hurley (basa), Alex Alessandroni (hudební ředitel, klávesy), Ely Rise (klávesy), Eric Singer (bicí a doprovodné vokály), Ray Yslas (perkuse), Gavyn Rhone (doprovodný zpěv), Crystal Starr (doprovodný zpěv) a Laurhan Beato (doprovodný zpěv) a Jon Pappenbrook (hlavní trubka).

Kapela je rozšířena o tři hráče na strunné nástroje a dva  hráče na lesní roh, což umožňuje pevně zakořenit zvukovou zeď Soul Station v minulosti a současně si nárokovat současnost i budoucnost.

Kromě oznámení alba byl vydán také krátký dokument.

Now And Then vychází 5. března a lze si ho předobjednat zde .

Seznam skladeb „Now And Then“

01. Could It Be I’m Falling In Love
02. I Do
03. I, Oh I
04. Ooo Baby Baby
05. O-O-H Child
06. Save Me (From You)
07. Just My Imagination (Running Away With Me)
08. Whenever You’re Ready (I’m Here)
09. The Tracks Of My Tears
10. Let’s Stay Together
11. La-La – Means I Love You
12. Lorelei
13. You Are Everything
14. Baby I Need Your Loving

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...