Soutěž na Facebooku o 2 vstupenky na ROCK SOUTOK 13.5. 2023

ROCKLIST vyhlašuje ve spolupráci s restaurací Na soutoku soutěž o 2 vstupenky na ROCK SOUTOK Poděbrady (13. května 2023)

Chystáte se 13. května 2023 od 16 hod vyrazit na zahájení rockové sezony ROCK SOUTOK v Restaurace Na soutoku v Poděbradech kde vystoupí kapely KOMUNÁL / ALEŠ BRICHTA PROJECT / MILOŠ DODO DOLEŽAL / SEVEN a HLAHOL ???  Zapojte se do soutěže na naší Facebookové stránce o 2 vstupenky!

Jak na to? Je to jednoduché!

Stačí když:
1. se stanete fanouškem naší facebookové stránky ROCKLIST | Facebook
2. dáte LIKE soutěžnímu příspěvku
3. do komentářů napíšete „Chci vyhrát 2 vstupenky“

– sdílení soutěže se svými přáteli, vítáno ale není podmínkou

Pravidla soutěže:

1. Pořadatelem soutěže je rockový magazín ROCKLIST. Soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována či spravována sociální sítí Facebook (Meta) / Instagram, ani není se společností Facebook (Meta) nijak spojená!

2. Výhrou jsou 2 vstupenky na ROCK SOUTOK (13. května 2023)

3. Soutěž probíhá od 1. 5. 2023 do 8.5.2023

4. Každý soutěžící musí dát soutěžnímu příspěvku To se mi líbí , stát se fanouškem FB stránky ROCKLIST | Facebook a přidat komentář ve správném tvaru pod soutěžní příspěvek

5. Výhru získá náhodně vybraný komentář pod soutěžním příspěvkem na sociální síti Facebook ROCKLIST | Facebook. Obsah náhodně vybraného komentáře je dán textací soutěžního social příspěvku a splněním úkolu dílčího kola social soutěže.

6. Výherce bude náhodně vybrán nejpozději druhý den po skončení soutěže. O své výhře bude informován přes chat / massenger sociální sítě Facebook a to organizátorem soutěže, kterým je rockový magazín ROCKLIST.

Zapojit do soutěže se můžete ZDE

Komentáře jsou uzavřeny.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...