Goofy Cow vydali osobní zpověď a svůj pohled na život s ADHD

ADHD není pouze trápení. Vždy záleží na úhlu pohledu tvrdí Olomoucké duo Goofy Cow v novém singlu

Téměř po roce od posledního singlu vydávají Goofy Cow novinku s názvem ADHD. Jde o osobní zpověď členů kapely a jejich pohled na život s ADHD, ať už ze strany diagnostikovaného nebo jeho okolí. Ke spolupráci pozvali Martynka z brněnské formace DENOI, který si vzal na starost druhou sloku singlu.

Už při psaní textu jsme věděli, že na téhle písničce musí být hostovačka, zase… Chtěli jsme tam někoho, kdo dokáže napsat a odrapovat naprosto šílenej a zároveň vtipnej text v angličtině. Takových muzikantů po česku nechodí tucty a tak volba byla skoro od začátku jasná. A když souhlasil, nebylo o čem. Podle mého je to ta nejlepší možná volba a dopadlo to prostě skvěle, říká ke spolupráci Venca, bubeník Goofy Cow.

Spolu se singlem vychází i videoklip, kde hlavní roli ztvárnil zpěvák kapely – Kuba Pavlík. Děj začíná záběrem na člověka, který nemůže usnout a tak se vydává do víru velkoměsta. Bohužel čas hraje proti němu a párty v klubu už je dávno “over”, proto si roztočí svou vlastní – ve svém světě s cílem vybít poslední zbytky energie. Ale jak to tak u lidí s ADHD bývá, ani “vyždímání se nulu” nepomáhá ke kvalitnímu spánku.

Točení videoklipu mělo vypadat trošku jinak. Hlavní postavu měl původně obsadit právě Martynko, ale osud tomu chtěl trošku jinak. Vzhledem k tomu, že čekal příchod nového potomka, ke kterému ještě jednou moc gratulujeme, se role zhostil Kuba. Dozvěděl se o tom den předem a myslím, že to zahrál špičkově,  dodává Venca.

Videoklip si vzali na starost olomoučtí RB Videos & Photos, kredit za kriminální art patří Martině Sovišové. O mix singlu se postaral Alois Pospíšil z TA Musica a mastering singlu provedl Moimir Papalescu.

Kdo jsou Goofy Cow ..

Goofy Cow je crossoverové duo z Olomouce které tvoří Kuba „Kjůbs“ Pavlík a Venca „RektStar“ Čikl, na scéně pohybuje od roku 2015. Goofy Cow míchají prvky rocku, pop punku, elektroniky ale také rapu. Své texty mají v angličtině a jsou ovlivnění umělci jako Papa Roach, Nothing More, Linkin Park, Sum 41, NF, Hopsin atd.

Za dobu svého působení vydali 3 EP a 5 singlů. Jednotlivé písně byly nasazeny do rotace rádií Rubi a Beat a dalších rádií po Evropě (Good Music Radio, Excaliber, USAL 92fm, Dreyeckland radio atd.).

Jejich videoklipy bylo možné vidět na TV Rebel. Také byly součástí projektu Hidden Bands v Severní Americe. Poslední single dostal příznivé hodnocení na domácí scéně i v zahraničí. Do dnešní doby kapela odehrála přes 100 živých vystoupení, mezi nimi i přední české festivaly a klubové akce.

Odkazy na kapelu ZDE 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...