Soutěž o V.I.P vstupenku na charitativní festival NADĚJEfest 2020

Ve spolupráci s festivalem NADĚJEFest 2020, vyhlašuje ROCKLIST soutěž o jednu V.I.P. vstupenku na jeho letošní ročník který se uskuteční 20. června 2020.

Jak už jsme dříve informovali, tak stejně jako v předchozích ročnících se bude i letos pomáhat. NADĚJEFest 2020 neziskové organizace Naděje z kamionu, z.s. pod taktovkou kamioňáka Jirky Hučka bude tentokrát zasvěcen desetiletému Nicolasovi z Valdic u Jičína který trpí hned několika vážnými postiženími.

Na Rockové hřiště do Pilníkova u Trutnova přijedou 20. června 2020 Nicolase podpořit rock metalové kapely KARAMEL, PURNAMA, V.A.R., ANARCHIA, CARPATIA CASTLE, INQUISITOR, MANUÁL, RAIN a talentovaná zpěvačka LUCIE HANČLOVÁ!

Vstup na festival činí pouhých 299 Kč (k zakoupení na místě) ale kromě klasických vstupenek jsou k dispozici také V.I.P. vstupenky za 1100 Kč a vy máte možnost jednu z nich vyhrát.

A co všechno V.I.P. vstupenka zahrnuje?

Sezení v oddělené V.I.P. zóně, ve které budou mít návštěvníci volnou konzumaci piva čepovaného do skla, volnou konzumaci jídla( pečený čuník nebo grilovaná kýta, případně i bramboráky a na místě připravené škvarky) a k tomu všemu, volný pohyb v backstagi s možností setkat se s vystupujícími interprety.

Podmínkou účasti v soutěži je:

» dát “To se mi líbí” naší Facebookové stránce (odkaz zde)
» odpovědět na soutěžní otázku na náš email redakce@rocklist.cz

Tak neváhejte a odpovídejte a třeba se při losování štěstí usměje právě na vás!

Soutěžní otázka: Kolikáté výročí existence oslavila v loňském roce skupina V.A.R.?

E-mail musí obsahovat:

– předmět e-mailu: „NADĚJEFEST 2020“
– správná odpověď na soutěžní otázku
– jméno a příjmení soutěžícího
– adresu vašeho profilu na Facebooku (odkaz), pro ověření, zda jste naším fanouškem

SOUTĚŽ JE JIŽ UKONČENA!

Více informací o festivalu najdete na FB události, FB stránkách festivalu, JH – Naděje z kamionu nebo festivalových stránkách

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...