Jihočeský SOUTH OF HEAVEN má nové přírůstky na soupisce!

Metalový festival SOUTH OF HEAVEN 2024 na jihu čech, rozšiřuje soupisku kapel z Česka a zahraničí

Pořadatelé 3. ročníku festivalu South of Heaven 2024 který se opět uskuteční v jedinečném autentickém prostředí bývalého lomu v blízkosti obce Zbytiny v okrese Prachatice, k již dříve oznámeným kapelám přidali další jména.

Na zajímavém výběru kapel jak z Čech, tak i zahraničí, nově figurují němečtí power metalisté VICTORIUS , mezinárodní gothic metalová kapela HONORIS CAUSA, pražské folkmetalové těleso EWENAY a zbytinská smečka ZBYTINSKÉ BABY která festival South of Heaven zahájí.

Tato čtveřice tak doplňuje dříve oznámené formace ANCIENT SETTLERS, ARCHAIC, ARCHEONIC, DAY BEFORE, INNERSPHERE, SEVEN THORNS a STRANGER VISION.

Kdo chce dvoudenní festival South of Heaven jehož datum je stanoveno na  5.-6. července 2024 navštívit a ještě nemá vstupenku, tak by neměl váhat a co nejdříve si jí na webových stránkách festivalu v sekci VSTUPENKY objednat, jsou totiž stále k dispozici za velmi příznivých 700,- Kč a to až do vyprodání limitované edice!

Další kapely budou brzy oznámeny!

SOUTH OF HEAVEN – FESTIVAL (southofheavenopenair.com)

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...