STING se v říjnu představí fanouškům v pražské O2 areně

Cherrytree Music Company a Live Nation potvrdily, že Sting vystoupí na speciálním koncertě My Songs v Praze v O 2 areně dne 28. 10. 2022. Vstupenky jdou do prodeje 3. 6. 2022 v sítích Ticketmaster a Ticketportal.

Stingův koncert My Songs je živelná a dynamická show, v níž zazní jeho nejoblíbenější písně, které napsal během své slavné kariéry 17násobného držitele ceny Grammy, a to jak s kapelou The Police, tak jako sólový umělec.

Po vyprodaném šestidenním vystoupení v londýnském Palladiu, označil deník The Times koncert My Songs za „mistrovskou třídu“; „Sting zůstává nepopiratelně zručným umělcem s pozlaceným katalogem“. Koncert, který byl hudební cestou s hity jako „Fields of Gold“, „Shape of my Heart“, „Roxanne“ a „Demolition Man“, popsal The Telegraph jako „vzácnou lahůdku“ a The Guardian Stinga ocenil jako „téměř bezkonkurenčního“ s „dokonalou popovou alchymií“.

Fanoušci se mohou těšit také na „Englishman In New York“, „Every Breath You Take“, „Roxanne“, „Message In A Bottle“ a mnoho dalších.

Na turné Stinga doprovází elektrická rocková kapela. Na všech nově ohlášených koncertech se objeví speciální host Joe Sumner.

Ceny vstupenek od 1490,- do 2290,- Kč.
Vstupenky v prodeji v sítích Ticketmaster a Ticketportal od 3. června 2022 v 10:00.
Předprodej fanklubu Sting od 31. května 2022 10:00 – 1. června 2022 17:00.
Předprodej klubu Live Nation od 2. června 2022 10:00 – 2. června 2022 17:00.

Členové Sting’s Fan Clubu budou mít možnost získat přístup k exkluzivním vstupenkám v předprodeji před širokou veřejností na www.sting.com .

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...