Základní kolo Středočeské Skutečné Ligy 2021 skončilo, jde se do semifinále

Soutěž projektu Středočeská Skutečná liga 2021 který má za cíl vyhledat a podpořit začínající hudební skupiny a nalézt nové talenty ve Středočeském kraji přešla do semifinále

Na konci srpna letošního roku oficiálně odstartoval další ročník Skutečné ligy. Soutěž je určená neprofesionálním kapelám všech hudebních žánrů. Aby se kapela mohla do soutěže přihlásit, musí zvládat živé hraní a mít repertoár složený z vlastní autorské tvorby.

Středočeská Skutečná liga 2021 která je organizovaná celkem do šesti samostatných kol, tři základní, dvě semifinále a finále, jako jediná v České republice umožní rozsáhlému počtu kapel vzájemné měření sil bez nutnosti zasílat demo nahrávku, jejíž pořízení stojí nemálo finančních prostředků a která neumožňuje objektivní a spravedlivé posouzení kvality hudebního uskupení.

Základní kola proběhla 22.8. 2021 ve Vlašimi, 29.8. 2021 v Kutné Hoře a 5.9.2021 v Rakovníku. Na řadě jsou nyní kola semifinálová která se uskuteční jako dvě samostatné Open Air akce, ta první 19.9.2021 v Hořovicích (Zámek Hořovice) a druhá bude následovat 26.9.2021 v Jílovém u Prahy (Regionální muzeum Jílové u Prahy)

Pravidla jsou nekompromisní

V rámci semifinálových kol trvá vystoupení jedné kapely 35 minut. V tomto kole musí kapela zahrát minimálně jednu novou skladbu. Délka vystoupení se může na základě rozhodnutí pořadatele měnit. V rámci soutěžního vystoupení v semifinálových kolech se musí kapela dostavit na místo vystoupení minimálně jednu hodinu před zahájením prvního vystoupení. Na místě si zástupci budou losovat pořadí (časy) svých vystoupení, aby byla zaručena objektivita.

Kapely jsou povinny se dostavit v plné sestavě jednu hodinu před zahájením prvního vystoupení na místo, kde se za dohledu pořadatele a poroty provede losování pořadí vystoupení jednotlivých kapel. Kapela, která se neúčastní losování v plném počtu je ze semifinále a celé soutěže vyřazena. V semifinále zahraje každá kapela minimálně šest vlastních skladeb a v případě požadavku pořadatele i jeden cover.

N.S.E.F. Production ve spolupráci se Středočeským krajem srdečně zve všechny příznivce dobré muziky, mladých nadějných kapel a soutěžních klání, aby přišli a podpořili soutěžící kapely, které pro vás na pódiu jistě předvedou skvělou show. Všechna kola jsou zdarma přístupná pro veřejnost.

Kapely které se přihlásily do soutěže Středočeská Skutečná liga 2021 a výsledky základních kol soutěže najdete ZDE

Termín a místo finále budou upřesněny.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...