Sum 41 oznamují poslední album, odhalují novou píseň „Rise Up“

Sum 41 oficiálně oznámili své poslední album Heaven :x: Hell. Dvojité LP vyjde 29. března a video k novému singlu „Rise Up“ si můžete pustit už nyní.

V dravé skladbě jsou pop-punkoví veteráni v nejlepší formě, protože frontman Deryck Whibley v rytmu písně, která je připravena na pogo, rozdává nosové vokální háčky. Sum 41 sice prohlásili, že nadcházející dvojalbum je jejich poslední, ale „Rise Up“ nezní jako kapela, které dochází dech. Naopak, odchází na vrcholu.

Zpráva o albu následuje po oznámení Sum 41 o odchodu do důchodu na začátku letošního roku. Pro Whibleyho je dvacet skladeb Heaven :x: Hell – které spojuje pop-punkovou desku „Heaven“ s těžším metalovým „Hell“ na druhé straně – se cítilo jako správné zakončení.

Sum 41 vždycky umí natočit zábavný videoklip a klip k písni „Rise Up“ nezklamal, protože zobrazuje zhýralý noční výlet letadlem (včetně camea Noodlese z The Offspring v roli pilota-nováčka). Níže si ho můžete pustit.

Kapela ale ještě s koncertováním nekončí, protože už dříve oznámila, že se vydá na pořádný rozlučkový výlet. Zatím mají na rok 2024 naplánovanou řadu headlinerských a festivalových koncertů. Divokou rozlučku s kanadskými pankáči Sum 41 můžete zažít i na festivalu Rock for People v Hradci Králové, kde vystoupili i v roce 2022 a letos hráli na brněnské afterparty festivalu.

Festival Rock for People se uskuteční od 12. do 15. června 2024 v multifunkčním Parku 360 v Hradci Králové. Vstupenky na festival fanoušci pořídí v limitované edici v síti GoOut.net nebo na: https://rockforpeople.cz/cs/vstupenky/. V prodeji jsou již i speciální vstupenky (VIP, Comfy+, Děti, Junior, Junior ISIC, Senior, ZTP), kempy, glamping a parking. Po vyprodání aktuální edice festivalových vstupenek budou následovat vstupenky za vyšší cenu.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...