Mezinárodní symphonic metalová SURMA vydává své debutové album

6. listopadu vydá mezinárodní symphonic metalová Surma prostřednictvím Metal Blade Records své debutové album „The Light Within , jako předvoj představila singl „Reveal The Light Within“

Kapela SURMA je společný projekt české zpěvačky Viktorie Surmové a frontmana folk / power metalové skupiny TÝR Heriho Joensena.

Debutové album této symfonické, progresivní, heavy metalové kapely s ženským vokálem  „THE LIGHT WITHIN“ je inspirováno světovými sochařskými díly a příběhy které vyprávějí o boji jednotlivců a lidstva.

„Myslím si, že skutečným poselstvím alba je dát naději všem, bez ohledu na to, s čím se potýkají,“ říká zpěvačka Viktorie Surmová.

Viktorie je známá z kapel SURMATA nebo ROSA NOCTURNA, od roku 2018 je také součástí českého metalového projektu BOHEMIAN METAL RHAPSODY.

Surmová: „Věřím, že v tomto světě můžeme udělat něco dobrého, a že můžeme lidem pomoci v těžkých dobách a inspirovat je, aby měli naději v budoucnost, a obecně inspirovat lepší náladu a lepší pocit u těch, kteří poslouchají naši hudbu . “

Vedle dua se na albu podílel basák Rens Bourgondiën, bubeník Andrey Ischenko (ex Arkona) a Lars Vinther který aranžoval většinu orchestrací s Joensenem. Mix a mastering proběhl ve studiu Jacoba Hansena v Dánsku.

Singl „Reveal The Light Within“, představuje Surmu jako jednu z nejvíce strhujících symfonických metalových kapel na současné scéně.

Seznam skladeb:

1.Rendition
2. Reveal The Light Within
3. Like The River Flows
4. Fire And Wind“
5. Desire
6. The City Of Winds
7. The Selkie (Kópakonan)
8. Until It Rains Again
9. Emptiness (Is No More)
10. Cages Of Rage
11. Downfall
12. Lost To Time
13. Deconstruction

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...