Švédští AMARANTHE vydali nový video singl Outer Dimensions

Švédští metaloví virtuosové AMARANTHE prorazili šedivé listopadové mraky, připraveni vyléčit vaše sezónní blues s jejich novou povznášející skladbou Outer Dimensions„! Opět vysoce energické vibrace spojené s chytlavým refrénem a ozdobené těžkými riffy a působivým vrčením, tato píseň je odhodlána dostát svému jménu a vzít posluchače do vyšších prostor.

Olof Mörck z AMARANTHE říká:
„Dimenze a galaxie se střetávají v našem nejnovějším singlu ‚Outer Dimensions‘, který vás vezme na cestu od introspektivního a obskurního až po jiskřivý vesmír epického refrénu! Cítíme, že předvádí rozmanitost „The Catalyst“, a to vše v jedné skladbě, a přitom zůstává velmi rozpoznatelné AMARANTHE.

Píseň je mistrovsky kontrapunktována husarským kouskem videoklipu, který režíroval jeho dlouholetý spolupracovník Patric Ullaeus – dovolte nám tedy, abychom vám brzy přinesli nejvzdálenější kouty vaší představivosti s ‚Outer Dimensions‘!“

Outer Dimensions‚ je třetí singl z připravovaného alba The Catalyst, které spatří světlo světa 23. února 2024 a přichází s fantastickým novým videem, které kapela dnes vydala. Podívejte se na něj níže.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...