Legendární britská skupina SWEET vydala video singl „Set Me Free“

Legendární skupina SWEET, představující původního kytaristu Andyho Scotta, vydala nový singl „Set Me Free“ . Píseň je převzata z alba skupiny „Isolation Boulevard“

„Isolation Boulevard“ obsahuje všechny klasické hity skupiny SWEET a bylo nahráno s novou sestavou během odstávek v období od září do října 2020. Jedná se o přepracování alba „Desolation Boulevard“ z roku 1975 a přestože se jedná o jednu z nejvíce zastřešených skladeb v repertoáru skupiny, je to poprvé, co ji společnost SWEET vydala jako oficiální singl.

Za ta léta byla píseň pokryta mnoha rockovými umělci, včetně Vince Neila ( MÖTLEY CRÜE ), Steva Stevense ( BILLY IDOL ) a SAXON .

„Nahrávání alba samostatně na různých místech vyvolává nesčetné množství technických problémů,“ říká Andy Scott . „Je nemožné, aby všichni hráli současně, takže všechny části jsou prováděny „starým“ způsobem a poté jsou data přenášena zpět do základního tábora, kde převezme magické digitální věci.“

SWEET je britská rokenrolová skupina s rodokmenem 50 let hitových singlů. Prodali 55 milionů alb a měli 34 hitů číslo jedna. Mnozí vítáni jako národní poklad s věrnou základnou fanoušků, jejich oslnivý arzenál rockové hudby obstál ve zkoušce času. Hudba je dnes stejně důležitá jako před 50 lety, kdy v lednu 1971 skupina SWEET poprvé zaútočila na britské žebříčky .

Andy Scott, skladatel a poslední muž z původní kapely, vytvořil pozoruhodné album vzhledem k náročným okolnostem, kterým dnes čelíme globálně.

SWEET sestava: Lee Small (basa, zpěv), Bruce Bisland (bicí, zpěv), Paul Manzi (zpěv), Andy Scott (sólová kytara, zpěv), Steve Mann (kytara, klávesy)

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X