Festival SYMBOLIC hlásí změnu v programu

Své vystoupení na druhém pokračování festivalu SYMBOLIC Open Air, který od 4.7. do 8.7. 2018 nabídne v areálu přírodního koupaliště ve Třech Dvorech u Kolína tu nejtvrdší muziku, zrušili dvě kapely.

Na festivalu bohužel nedorazí Brutal Death Metalová WOMB OF MAGGOTS a to díky závažným zdravotním problémům zpěváka Ioannise. Opravdu se nejedná o nic, nad čím by se dalo mávnout rukou, takže nezbývá než držet palce a věřit v brzké uzdravení“, sdělil Dejvy Krédl

Druhou kapelou na kterou se bezesporu spousta z Vás těšila je legendární kapela PHANTASMA, ta nevystoupí z důvodu rozpadu. Ten bohužel přišel v ten asi nejnevhodnější okamžik, rozhodnutí kapely je nezvratné a definitivní.

Jako náhradu za PHANTASMU organizátoři zajistili pekelně dobrou formaci z Lysé nad Labem v podobě LEGION, která si svou DEATH METALovou zarputilostí se Slovenskou legendou vůbec nezadá.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...