Death metalový festival SYMBOLIC opět u Kolína jen v menší podobě!

Kdyby se nedělo to, co se právě děje tak by se býval první červencový víkend uskutečnil přesunutý čtvrtý ročník čtyřdenního festivalu SYMBOLIC OPEN AIR který se za dobu své existence dostal do popředí zájmu metalových fanoušků.

Plnohodnotný metalový svátek SYMBOLIC, který měl letos nově zakotvit v obci Topolná u Uherského Hradiště na místě nazývaném “Bůrovce” a nahradit tak areál ve Třech Dvorech u Kolína, kde se doposud konaly všechny ročníky byl přeložen na 30.6. – 4.7. 2021.

Přes všechny dopady a nastalou situaci která vedla k přesunutí festivalu na příští rok, se organizátoři Old School Death Metal festivalu Symbolic​ pro letošek rozhodli, uspořádat jeho skromnější podobu pod názvem BACK TO THE SYMBOLIC který se uskuteční na konci prázdnin.

Na toho, kdo zavítá 28.-29. srpna 2020 do míst kde se festival zrodil (Tři dvory u Kolína), čeká pestrá nabídka sedmnácti domácích kapel.

Těšit se můžete na:

Tortharry, Fleshless Official, Bad Victim, POPPY SEED GRINDER, Stercore (Slovensko), Prolapsed, Neurotic Machinery, Sectesy, Götterdämmerung, Naurrakar, Koloss, Hnus Umírající, Lahar, Dewdrop, Amoclen, Hadem pro mého munga a Human Scum

Festival bude zahájen v pátek v 18:00 a v sobotu pak od 11:00. Stanování na pláži, občerstvení  a dostatečně velké parkoviště jako při klasickém SYMBOLICu.

Nenechte si ujít tuhle párty !

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...