Symphonic metalová formace EXIT EDEN headlinerem festivalu Fryyfest

Mezi hlavní headlinery severočeského festivalu FRYYFEST který se uskuteční 16.–17. srpna 2019 v Bakově nad Jizerou, patří zajímavé symphonic metalové seskupení EXIT EDEN. Čtyři zpěvačky ze čtyř zemí které spojuje svět tvrdé hudby nejsou metalovým fans rozhodně cizí.

Sympatická Američanka Amanda Somerville  (KISKE/SOMERVILLE, HDK, TRILIUM). Zpěvačka Anna Brunner která se představila na nahrávkách skupin Beyond The Black a Kissin‘ Dynamite. Francouzka Clémentine Delauney (VISIONS OF ATLANTIS, ex-SERENITY) a brazilská vokalistka Mariny La Torraca (Highlight Kenosis, Phantom Elite, Synnoveriem, živě v Avantasii nebo Alarionu) nadchnou všechny milovníky ženského hlasu.

Skupina která se svým unikátním spojením před dvěma lety rozhodla světu dokázat, že téměř každá klasická píseň se dá předělat do slušného rocku, má na kontě zatím jen jediné album Rhapsodies In Black na kterém najdete především pěvecky upravené covery popových či rockových megahitů od takových hvězd, jako jsou mj. Depeche Mode, Rihanna, Madonna či Bryan Adams.

Na jubilejním 10. ročníku FRYYFESTu který se uskuteční ve volnočasovém areálu v Bakově nad Jizerou, kde budou mít návštěvníci veškerý komfort k příjemně strávenému festivalovému víkendu se kromě dalšího zahraničního headlinera MASTERPLAN představí také řada tuzemských rock metalových špiček.

EMIL BULLS, WIZARD, CAT Oʼ NINE TAILS, WALDA GANG, WALDA GANG, KERN, DOGA, LIMETAL TRAKTOR, SEVEN, RAIN  A PIRANHA, BIKKINYSHOP, nebo RESTDAY

WWW

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...