TARJA uvádí videoklip „Rudolph the Red-Nosed Reindeer“

Letos Tarja přichází s předstihem s vydáním alba Dark Christmas, které je pokračováním jejího alba From Spirits And Ghosts (Score For A Dark Christmas) z roku 2017

Finská sólová umělkyně opět dokonale propojuje svůj klasicky školený hlas s temnějšími gotickými vlivy a vytváří mistrovský filmový tajuplný soundtrack k nejoblíbenějším vánočním melodiím na světě.

S okouzlujícím a podmanivým ztvárněním známých vánočních koled, jako je například Wham!‘ „Last Christmas“, „All I Want For Christmas Is You“ od Mariah Carey, „Wonderful Christmastime“ od Paula McCartneyho, klasiky jako „Jingle Bells“, „Frosty The Snowman“ a „Rudolph The Red-Nosed Reindeer“, stejně jako Tarjina zbrusu nová originální píseň „Dark Christmas“, je to perfektní album pro ty, kteří chtějí přijmout svátečního ducha a zároveň prozkoumat tajemnější stránku sezóny.

Vydání doprovází 12 hudebních videí – video ke každé skladbě alba a také celovečerní hudební film, který je k dispozici s pohlcujícím zvukovým mixem Dolby Atmos na všech podpůrných platformách.

S touto svojí novinkou přijede TARJA opět těsně před Vánoci k nám, aby vám ji přednesla osobně, svým nezaměnitelným stylem, tentokrát za doprovodu jedné z největších filharmonií u nás, Moravské Filharmonie Olomouc! Na tuto předvánoční hudební nadílku se mohou těšit hned 3 města!

19.12. OLOMOUC, Výstaviště Flora
20.12. BRNO, Sono Centrum
21.12. OSTRAVA, Gong

Vstupenky jsou k dostání zde: https://www.mastersofrock.cz/cs/2023-Tarja/ nebo v síti Ticketportal.

Poslechněte si nový singl „Rudolph The Red-Nosed Reindeer“ a k němu i videoklip.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...