Italská TEMPERANCE představila nový singl s doprovodným videoklipem

Moderní melodic / symphonic metalová Italská skupina TEMPERANCE, představila singl z nového alba „Viridian“ vydaného v lednu prostřednictvím Napalm Records

Po úspěchu získaném na čtvrtém albu „Of Jupiter and Moons“ vydaném v roce 2018, ze kterého má singl „Last Hope In A World Of Hopes“ více než tři miliony zhlédnutí na kanále youtube,  představili  Temperance  své páté studiové album „Viridian“ které vydali minulý měsíc u Napalm Records.

Italové kteří se v březnu a dubnu připojí jako speciální host k turné Tarji Turunen na jejím evropském turné, nyní vypustili k propagaci nového alba singl  s doprovodným videoklipem „Start Another Round“.

Italskou skupinu TEMPERANCE a její nové album, si budete moci vychutnat na našem partnerské dvoudenním festivalu Out of Hell 2020 v Zákupech na severu Čech v pátek 31.7. Těšte se na tenhle úžasný příval energie!

Seznam skladeb:

1. Mission Impossible
2. I Am The Fire
3. Start Another Round
4. My Demons Can’t Sleep
5. Viridian
6. Let It Beat
7. Scent of Dye
8. The Cult Of Mystery
9. Nanook
10. Gaia
11. Catch The Dream

Komentáře jsou uzavřeny.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...