The Dark Side of the Moon odhalují píseň „New Horizons“

Moderní metalové kvarteto The Dark Side Of The Moon odhalilo druhou originální píseň ze svého katalogu, krásnou „New Horizons“, právě v době vydání svého okouzlujícího debutového alba Metamorphosis, které vychází zítra, 12. května. Vydání skladby navíc koresponduje s vůbec prvním živým vystoupením kapely, která předskakuje Feuerschwanz a Warkings.

Dark Side Of The Moon si za svou krátkou existenci již získali úctyhodnou pozornost – videoklip k vůbec první původní písni kapely „The Gates Of Time“ nasbíral na YouTube 500 tisíc zhlédnutí a coververze skladby „Jenny Of Oldstones“ ze seriálu Hra o trůny, stejně jako píseň „May It Be“ ze soundtracku k filmu Pán prstenů, získaly dohromady více než milion streamů a zhlédnutí.

Na albu „New Horizons“ se ke čtveřici složené z vysoce kvalifikovaných hudebníků z kapel Feuerschwanz, Amaranthe a Ad Infinitum připojila Fabienne Erni z Eluveitie. Fenomenální hlasy Melissy Bonny a Fabienne Erni se vzájemně doplňují a velkolepý videoklip k představení zavádí posluchače do snového světa fantazie.

Dark Side Of The Moon na albu „New Horizons“: „Konečně nadešel čas, chystáme se vydat naše debutové album! A na oslavu toho je tu nový videoklip. Je to druhá píseň, kterou jsme napsali sami, kterou od nás uslyšíte, a jako host v něm hostuje fantastická Fabienne Erni z Eluveitie – to je pro nás mimořádná pocta!“

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X