Program The Legends Rock fest 2018 je tady!

The Legends Rock fest zveřejnil svůj program pro rok 2018 a láká i na mnohé doprovodné akce. Šest kapel z roku 2017, o které si fanoušci nejvíce psali. Devět kapel, které se po pauze vrací ,,na místo činu“ a nebo se představí poprvé

Headlinery jsou TRAKTOR, HARLEJ, DYMYTRY, ARAKAIN a LIMETAL, vystoupí také DOGA, VISACÍ ZÁMEK, TRAUTENBERG, KOMUNÁL, ALKEHOL, brněnští GATE CRASHER, heavy metaloví AHARD, z mladší generace žánrově těžko zařaditelní F.A.KING dále pak RAZZ nebo NUKLEÁRNÍ HOVADA.

Stejně jako při prvním, tak při nadcházejícím sedmém ročníku, jsou autory programu výhradně samotní fanoušci kteří se na festival pravidelně vracejí, a s nimi přijíždějí další kamarádi a noví účastníci hořického festu. Ve výčtu kapel najdete ty, o které si fanoušci nejvíce píší.

Program 2018 bude opět plný hitů, srdcovek a invenčních překvapení, kde si každý najde to své.  I tentokrát se návštěvníci mohou těšit na tradiční soutěž o divácky nejúspěšnější kapelu, která si podle ohlasu fanoušků odveze prestižní festivalovou cenu. Opět se uskuteční soutěž o nejoriginálnější fans klub, připravován je i další doprovodný program.

Festival je oblíben mimo jiné i pro komfort ubytování s množstvím dostupných kempů s veškerých sociálním zázemím, a to i v samotném „srdci“ festivalu. K tomu je nutné přičíst také veškeré občerstvovací služby, včetně řady non-stop stánku po celou dobu festu.

Pro držitele vstupenek z předprodeje, kteří nepreferují či si nestihnou zajistit k ubytování kemp, je k dispozici nedaleké parkování a stanové městečko zdarma! Nepřehlédnutelná je též image celého festivalu, která dává celému festu nezaměnitelný ráz.

Rockový svátek si je možné užít i díky řadě dalších doprovodných a rekreačních aktivit. To vše dotváří celé akci jedinečnou a osobitou atmosféru. Rok 2017 potvrdil, že festivalu The Legends Rock fest se účastní všechny generace, party a celé rodiny z celé ČR.

Jednu z novinek nový fest shop, ve kterém si již nyní můžete zakoupit limitovanou edici dárkových setů pro dvě osoby, vstupenky za akční ceny i nejrůznější doplňky a suvenýry.

INFORMACE K EXKLUZIVNÍMU PŘEDPRODEJI NAJDETE ZDE. Kompletní zakoupení LIMITOVANÉ EDICE DÁRKOVÝCH SETŮ PRO DVĚ OSOBY A VSTUPENEK ZA AKČNÍ CENY, se vším pohodlím z domova vybavíte V NOVÉM E-SHOPU.

Foto: J.Benik

FOTO CREDIT J. Beník
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...