Festival The Legends Rock Fest odtajnil program pro rok 2021

Devátý ročník festivalu The Legends Rock Fest 2021 odtajnil svůj program, současně byla spuštěna limitovaná série vstupenek

Letošní festivaly napříč celou Evropou popadali jako švestky při dešti a jaký bude festivalový rok 2021, v tuto chvíli nikdo netuší. Představa, že by žádné kulturní akce nemohly proběhnout je pro každého z nás noční můrou.

Co a jak příští rok bude, netuší ani organizátoři 9. ročníku hořického festivalu The Legends Rock Fest kteří přesto všechno neseděli se založenýma rukama, nečekali co se bude dít a připravili pro rok 2021 opět dvoudenní program.

Na soupisce plnohodnotného dvoudenního festivalu který se uskuteční 23.-24. 7. 2021, najdete jména z neuskutečněného loňského festivalu mezi které patří skupiny ARAKAINDOGA, KOMUNÁL, TRAUTENBERK, FORREST JUMP, X-COREXIII. STOLETÍ SEVEN posílené o formace TRAKTOR a VISACÍ ZÁMEK. V programu se ještě objeví jména méně známých či mladších partiček.

Co se vstupenek týče tak pro 9. ročník je aktuálně k dispozici LIMITOVANÁ EDICE 2 x 800 VSTUPENEK, TEDY JEDNODENNÍ, 800 ZVLÁŠŤ NA PÁTEK, 800 ZVLÁŠŤ NA SOBOTU. Jednodenní vstupenky lze libovolně kombinovat. Pro nákup jednodenních vstupenek jsou k dispozici DÁRKOVÉ SETY PRO DVA. Na vstupenky z předprodeje se vztahují veškeré výhody a bonusy.

Celofestivalové vstupenky zakoupené pro rok 2020 zůstávají v platnosti i pro rok 2021. Prodej další série celofestivalových vstupenek je pozastaven do zrušení opatření limitující návštěvnost. OBNOVĚNÍ PRODEJE CELOFESTIVALOVÝCH VSTUPENEK JE V TUTO CHVÍLI ZNAČNĚ NEJISTÉ!!!

Informace o limitované edici vstupenek zde, vše k zakoupení zde.

www.thelegendsrockfest.cz

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...