Festival The Legends Rock Fest odhalil program pro jubilejní 10. ročník

Program, spolu s ním i předprodej vstupenek pro jubilejní 10. ročník festivalu The Legends Rock Fest 2022 je TADY!!! V Hořicích vsadili na osvědčená jména a vyslyšeli i ty, kteří tento vyhlášený festival po dlouhá léta pravidelně navštěvují

Letošní poměrně výživné hudební léto je minulostí avšak někteří pořadatelé již nyní servírují kompletní programy na to příští, mezi ně patří i festival The Legends Rock Fest jehož letošní 9. ročník sklidil od návštěvníků velké ovace .

Stovky zaslaných námětů k tomu, jaký by měl být program jubilejního 10. ročníku od těch kteří po dlouhá léta pravidelně hořický festival navštěvují, byl motivací pro pořadatele festivalu The Legends Rock Fest 2022 k jeho finální podobě. Na soupisce pro rok 2022 se objevují osvědčená jména kapel z předchozích ročníků ale i ta která se v Areálu Zahrada představí poprvé.

Celofestivalové vstupenky by měli být k dispozici do konce roku a od 1.1. 2022 budou v předprodeji opět i ty jednodenní libovolně kombinovatelné ale také osvědčené DÁRKOVÉ SETY PRO DVA. Většinu info najdete jako obvykle, na www.thelegendsrockfest.cz. předprodej pak v sekci obchod.

FOTO CREDIT Petr Bryk
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X