The Legends Rockfest 2020 v Hořicích, má kompletní program

The Legends Rockfest 2020 v Hořicích který se bude konat již devátým rokem, jako první ze všech českých festivalů přináší kompletní program!

Program dvoudenního festivalu který se koná 17.-18. 7. 2020 v areálu Pod Věží, přináší několik legendárních jmen a zbytek doplní jména méně známá.

Přesto že není festival The Legends Rockfest 2020 složen ze zvučných jmen v takové míře na jaký byli pravidelní návštěvníci zvyklí, což odůvodnili pořadatelé tím, že některé kapely se rozhodly (navzdory předchozí dohodě) upřednostnit větší multižánrové festivaly či jiné projekty, tak je z čeho vybírat.

Po loňském úspěchu projektu Zemětřesení, devátý ročník festivalu láká na jediné vystoupení skupiny Alice s Danem Bártou, který v ní působil v 90. letech.

Hořickému festivalu zůstává věrná metalová legenda Arakain, Doga Komunál chybět nebude účastník osmého ročníku Trautenberk.  Zahraje v posledních době stále úspěšnější Forrest Jump. Vystoupí Wohnout a Horkýže Slíže.

Ze Znojma dorazí čtveřice muzikantů říkající si X-Core, zahrát přijede poprocková legenda Turbo. Představí se legenda českého gotického rocku XIII. století. S Honzou Kirkem Běhunkem v čele zahraje kapela Seven. Z těch méně známých či mladších pak Madam RoyalEclipsisDeviant CZ či Elleanor.

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...