THERION vydali singl „Ayahuasca“ a klip natočený v Amazonii

Švédská symphonic metalová legenda Therion přináší další ukázku s dupavou „Ayahuasca“ ze svého nadcházejícího alba Leviathan III, které vyjde 15. prosince.

S tímto novým opusem duchovní otec Christofer Johnsson pokračuje v více než třicetileté úspěšné šňůře kapely, přičemž jejich předchůdce Leviathan dosáhl na #11 v německém albovém žebříčku.

Nová skladba je skutečnou hudební cestou s hlubokým sborem a psychedelickými prvky, přináší tu nejlepší bombastičnost – všestrannou, ale těžkou, zatímco nachází harmonickou a vyváženou směs mezi kytarami, sborem a orchestrem. Nový singl doprovází fascinující a nevšední oficiální video, které bylo natočeno v Amazonii. Můžete se na to podívat níže.

Christofer Johnsson o „Ayahuasca“: „Toto video bylo natočeno v Amazonii se skutečným šamanem, který pracoval s ayahuascou jako herec klipu. Byla to první píseň, kterou jsme napsali v rámci psaní trilogie Leviathan.“

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...