Do Vizovic dorazí thrash metalové divoženky NERVOSA

Na Masters of Rock ve Vizovicích, dorazí Brazilské ženské thrash metalové trio NERVOSA, to nahradí folk metalovou kapelu Tengger Cavalry která zrušila všechna svá vystoupení z důvodu rozpuštění kapely. Rozhodně však nemějte strach, holky se s tím skutečně nemažou a vy se připravte na pořádný nářez!

Brazilské divoženky NERVOSA které o sobě daly poprvé vědět v roce  2012, se pomalu, ale jistě stávají vážným pojmem na světové metalové scéně, jejich koncerty jsou pořádně živelné. Na své si přijdou nejen milovníci thrash metalu, ale i pěkných žen. Nejpodstatnější je však samozřejmě hudba.

Skupina má za sebou dvě vydaná alba tak že se návštěvníci mohou těšit na songy z placky „Agony“,  i na osvědčené skladby z debutu „Victim of Yourself“. Zadky vám přijedou nakopat Paprika Amaral, Fernanda Lira a Pitch Ferraz. Máte se na co těšit.

Čtyřdenní permanentky na Masters of Rock za cenu 1.800 Kč můžete zakoupit už jen DO KONCE BŘEZNA nebo do vyprodání limitované edice na WWW.MASTERSOFROCK.CZ a v předprodejních sítích TicketPortal, TicketPro, TicketStream a TicketLive.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...