THUNDERMOTHER představují nový singl, nové album vyjde 19. srpna

Švédské heavy rockové královny THUNDERMOTHER sdílejí hudební video pro titulní skladbu nadcházejícího nového alba „Black And Gold“!

19. srpna 2022 vydají švédské heavy rockové královny, kterými jsou THUNDERMOTHER, prostřednictvím AFM Records své očekávané nové album Black And Gold .

Dvanáct adrenalinových skladeb vás vezme na divokou, vysokonapěťovou a silnou jízdu do špinavého, ale chytlavého rock’n’rollového zvuku THUNDERMOTHER je známý a oblíbený: Vytvářejte nakažlivé party rockové písně s neodolatelnou přitažlivostí!

Po jejich nejnovějším albu Heat Wave (2020), které bylo chváleno jak fanoušky, tak mezinárodním hudebním tiskem, se Black And Gold zdá být dalším mezníkem a úrovní pro charismatickou, autentickou a ambiciózní kapelu, stejně jako dříve vydané singly „I Don’t Know You“, „Watch Out“ nebo „Hot Mess“.

Se čtyřmi dosud uznávanými studiovými alby a nesčetnými, freneticky uznávanými živými vystoupeními na jejich kontě – ani pandemie nedokázala kapelu úplně zpomalit a koncertovali například ze střechy hasičského auta, THUNDERMOTHER se narodili pro pódium , jejich energická živá vystoupení musíte vidět.

Kapela je v současné době na turné po Evropě, po kterém následuje americký běh s legendárními SCORPIONS a WHITESNAKE .

Black And Gold , byl nahrán v Baggpipe Studios ve Stockholmu a mixován a masterován Sørenem Andersenem v Medley Studios v Kodani. Album vyjde na vinylu, CD a v digitálních formátech 19. srpna 2022 prostřednictvím AFM Records.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X