THUNDERMOTHER vydávají video k singlu „Speaking of The Devil“

THUNDERMOTHER, uznávané švédské královny rock’n‘ metalu, vtrhly do nového roku s novým singlem plným zuřivosti s příznačným názvem „Speaking of The Devil“.

Zakládající členka a kytaristka Filippa Nässil říká: „Nový singl jsme napsali já a Linnéa, nahráli jsme ho živě v Medley Studios s naším dlouholetým velkým přítelem a producentem Sørenem Andersenem. Je to velmi drsná píseň, na kterou jsme všichni hrdí. Nemůžu se dočkat, až to zahraju naživo na našem nadcházejícím turné „15 Years of Rock“, které odstartuje letos v únoru ve Švédsku.“

Po jejich posledním singlu – „I Left My License In The Future“, úchvatné, přímočaré, energické a chytlavé skladbě – se fanoušci shodují, že THUNDERMOTHER jsou nyní silnější a mocnější než kdy jindy.

THUNDERMOTHER dosáhli pozoruhodných úspěchů po celé Evropě a v letech 2017 až 2021 se stali jednou z nejaktivnějších koncertních kapel na světě.

Kapela získala prestižní cenu Gaffa Award za „Nejlepší švédský hard rockový počin v roce 2020“ a také evropskou dvojitou stříbrnou cenu Impala Award a těší se poctě jako jediný výkon kapely (ze 40), který ohodnotil pět z pěti recenzí z „Rocknytt“ (Sweden Rock Festival 2023).

THUNDERMOTHER tvoří:

Linnea Vikström Egg (zpěv), Majsan Lindberg (baskytara), Joan Massing (bicí) a Filippa Nässil (kytara). Jedna sestava. Jedna vize. Jeden cíl. „Bojujeme za rock’n’roll“ je motto, kterým se řídí celý den, každý den.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...