Till Lindemann z Rammstein debutuje s videem „Sport Frei“

Zpěvák skupiny Rammstein a Till Lindemann uvedl online premiéru svého nejnovějšího videoklipu „Sport Frei„. Šedesátiletá industrial metalová ikona vydá 3. listopadu své nové sólové album „Zunge„, na kterém se tato skladba objeví.

Lindemann se ocitl v centru kontroverze na začátku tohoto roku poté, co se na internetu objevila řada obvinění týkajících se aktivit, které se odehrávaly na zákulisních večírcích „Row 0“, které se konaly kolem koncertů Rammstein.

Tvrdilo se, že tyto akce byly organizovány Lindemannem a jeho společníky. Následovalo obvinění ženy, která byla na jednom z večírků zdrogována, spolu s obviněním z dalšího znepokojivého chování.

Němečtí prokurátoři proto zahájili vyšetřování této záležitosti. Letos v srpnu však od vyšetřování upustili s odvoláním na problémy s tím, že nebyli schopni doložit žádné z tvrzení žádné z údajných obětí.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...