Debustrol natočil videoklip „Totalitní řád“ hlavní role se ujal Martin Dejdar

Česká thrash metalová legenda dávající sílu a energii svým fanouškům od roku 1986 až dodnes představila nový videoklip k songu „Totalitní řád“

Jako lehké připomenutí toho, že svoboda je vrtkavá věc a bez boje se o ni dá velmi lehce přijít, natočila thrash metalová partička Debustrol v objektu památníku Vojna u Příbrami, bývalého lágru pro politické vězně komunistického režimu ve kterém bylo mučeno a týráno mnoho českých lidí z různých oblastí a oborů ale také hrdinů 2. světové války, kteří bojovali za naši vlast, hudební klip k nové písni „Totalitní řád“.

Hlavní role v klipu se zhostil herec Martin Dejdar, který památník Vojna velmi dobře zná. Natáčel zde svou životní roli v úspěšném seriálu Zdivočelá země. ztvárnil ústřední roli bývalého pilota RAF a politického vězně Antonína Maděry.

„Text vznikl na přelomu dubna a května tohoto roku, kdy bylo vše zavřené a člověk se málem nemohl jít ven ani proběhnout. Byl jsem z této situace tak frustrován, že mě okamžitě napadl název textu a pak už to šlo všechno samo“, prozradil frontman skupiny Martin Kolinss.

10
NAŠE HODNOCENÍ

Veliký nářez zavánějící Slayerskou veličinou, tak jak jsme u Debustrolu zvyklí i s neméně „debustroláckým" textem poukazujícím na temnou stránku dnešní doby ve které jsme se ocitli.

  • SKLADBA 10
  • KAMERA, STŘIH A REŽIE 10
  • NÁMĚT 10

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X